Wczoraj wybrałem się…

Wczoraj wybrałem się…

Wczoraj wybrałem się popatrzeć na samochody osobowe. Wchodzę do salonu, rozglądam się i podchodzi do mnie przedstawicielka handlowa i pyta się w czym może pomóc. Mówię jej, że szukam nowego samochodu. W tym momencie zobaczyłem jeden z najładniejszych uśmiechów kobiecych w moim życiu.

Pyta się jaką kwotę chciałbym przeznaczyć. Mówię, że maksymalnie 3000 zł, ale nie obraziłbym się jakby było mniej. W pół sekund wyraz jej twarzy zmienił się jakby zobaczyła karalucha xD. Odpowiada mi, że NAJTAŃSZE nowe samochody jakie mają od 80 000 zł. Mówię w takim razie, żeby pokazała mi nie nowe (jakby była różnica) samochody do 3000 zł. A ta na to, że za 3000 zł nie kupię porządnego samochodu i nie będę z takiego zadowolony xD i proponuje mi obejrzeć te za 80 000 zł.

Mówię jej, że nie szkodzi i pokazała te nie nowe, w odpowiedzi usłyszałem, że mają jakieś jedno używane, że klient zostawił w rozliczeniu u nich, i kosztuje 20 000 zł ¯_(ツ)_/¯

Zdenerwowałem się, wróciłem do domu, zamówiłem ze szrotu piękny srebrny samochód ze rdzą, zapłaciłem 3000 zł i jestem zadowolony.

#logikarozowychpaskow #samochody #motoryzacja #bekazrozowychpaskow #januszebiznesu #bekazpodludzi #pdk

Comments are closed.